Mazais labirints

2012.11.03

 
Mazais labirints
 

Laukums ar celiņiem un zālāju nogāzes vidu, raugoties no ceļa, atgādina koku ar trim zariem uz katru pusi. Tas ir sens līdzsvara simbols. Ne tikai simbols – to veidojošie spēki un ģeometrija strādā, kā Debess enerģiju fokusējoša lēca. Te katrs, kuram ir tīri nodomi, var saņemt to, kas tam šobrīd visvairāk nepieciešams: apziņas skaidrību, augumu tīrību, līdzsvaru, saskaņu, veselību.

Kā rīkoties?

 Nostājies pie ieejas blakus akmenim un sasveicinies ar Dzīves koka (labirinta nosaukums) garu. Palūdz viņam palīdzību iekšējam līdzsvaram. Pastāvi mirkli, apklusini savas domas un koncentrē uzmanību. Lēniem, vienmērīgiem soļiem ej pa izrakto taciņu pilniem lokiem (~3600) te Saules, te Saulei pretējā virzienā (iešanas virziens mainīsies trīs reizes) līdz nonāksi labirinta centrā. Te brītiņu pastāvi un vēlreiz sakoncentrē uzmanību sevī, domās vēlreiz lūdz to, pēc kā esi nācis un pateicies par palīdzību, ej taisni kalna virsotnes virzienā. Uzkāpis kalnā, ja esi nācis parunāt ar Dievu, atrod tam vietu, vai vienkārši papriecājies par Dieva radīto skaisto Pasauli!

 Lejā no kalna nākot, neej vairs cauri Dzīves kokam, bet apej to gar tā labo malu iešanas virzienā!
Ja nevēlies iziet pa Dzīves koka zariem, apej to pa labo pusi.
 

Lūdzu nešķērso labirintu pa zālājiem! Tā tiks nobrucinātas malas – Paldies par sapratni! Arī enerģētiski tas nav veselīgi.

 

Лабиринт проходите так, как описано! Ходите только по углублению (не по травке). Лабиринт обходить только со справой стороны!